Wkrocz do świata Star Wars!

Wielka promocja książkowa (i nie tylko) z okazji premiery nowego filmu Star Wars: Ostatni Jedi!

14 grudnia 2017 roku czeka nas premiera kolejnego filmu z serii Star Wars! Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi to ósma część cyklu i jednocześnie kontynuacja filmu Przebudzenie Mocy. Już po zwiastunie widać, że twórcy postawili na to, co wszyscy fani uniwersum GW lubią najbardziej

Miłość Natki do Gwiezdnych Wojen nie słabnie. Co prawda jest jeszcze za mała na filmy, ale to nie przeszkadza jej znać większości bohaterów i historii Anakina i Padme, Luke’a, Lei i Hana Solo oraz głównych wątków sagi. Do tej pory opowiadałam jej wszystko sama, posiłkując się kompendium wiedzy ze świata Gwiezdnych Wojen oraz krótkimi kreskówkami z cyklu Lego Star Wars. A teraz nadarza się świetna okazja, żeby nasza biblioteczka wzbogaciła się jeszcze o kilka pozycji z uniwersum SW, dopasowanych do poziomu Natki.

Internetowa księgarnia TaniaKsiazka.pl z okazji premiery Ostatniego Jedi wprowadziła niesamowitą promocję. Od teraz aż do 24 grudnia wybrana literatura science-fiction oraz produkty powiązane z sagą Gwiezdne Wojny są tańsze o 35% (a nawet 50%)!

Wśród tej kolekcji fantastycznie prezentują się książeczki z „tacierzyńskiej” serii Jeffreya Browna (Vader i przyjaciele, DobraMoc Vaderze, Darth Vader i syn, Darth Vader i córeczka), który genialnie przestawia ojcowskie perypetie Dartha Vadera. Równie ciekawe są także inne książki tego autora z cyklu Akademia Jedi.

   

A najfajniejsze w całej promocji (oprócz oczywiście cen) jest to, że w jednym miejscu są zgromadzone niemal wszystkie książki i komiksy, a także zabawki i gadżety z Gwiezdnych Wojen. Można wybierać i przebierać do woli.

Wystarczy, że klikniesz tutaj i wkroczysz do świata Star Wars!