Moja pierwsza książeczka + konkurs!

Kilka dni temu pisałam o tym, że dzieci trzeba nauczyć miłości do książek i cierpliwie towarzyszyć im na tej wyboistej drodze. „Moja pierwsza książeczka” to idealny pomocnik każdego rodzica i świetny przyjaciel dla dziecka.

„Moja pierwsza książeczka” to wynik mojej fascynacji szyciem na maszynie. Od jakiegoś czasu własnoręcznie robię różne rzeczy dla mojej córki. Wpadłam na pomysł wykonania miękkiej materiałowej książeczki, którą mogą bawić się nawet najmniejsze dzieci, bez obawy rozerwania stron czy zjedzenia kawałka papieru.

Materiałowa książeczka jest uszyta z kolorowej bawełny i usztywniona grubszym, szeleszczącym papierem, który wydaje dźwięki przy dotknięciu strony. Na każdej z ośmiu stron naszyte są duże aplikacje – motyl, serce, samochodzik, kot, drzewo itd. Idealnie nadają się dla maluszków, które poznają pierwsze słowa. „Moja pierwsza książeczka” jest uniwersalna i sprawdza się dla dziewczynek i dla chłopców. Jest świetnym prezentem dla każdego malucha już od pierwszych miesięcy życia. 

Książeczka jest w całości wykonana przeze mnie – od projektu, przez wycinanie, zszywanie i naszywanie aplikacji. Włożyłam w nią wiele serca i czasu. Choć nie jest doskonała, na pewno jest pełna energii i uczucia, co z pewnością odczuje każdy jej mały użytkownik 🙂

„Moją pierwszą książeczkę” przeznaczam na konkurs, który odbędzie się na mojej facebookowej stronie. Mam nadzieję, że zwycięzca konkursu będzie bardzo zadowolony. Więcej informacji o samym konkursie na stronie https://www.facebook.com/zaczytanamama