Lustereczko powiedz przecie… – KONKURS!

Tydzień temu na moim fanpage’u ogłosiłam, że jeśli osiągniemy liczbę 100 obserwujących profil na Facebooku, urządzę z tej okazji konkurs. No i udało się! W niedzielę na liczniku pokazała się magiczna liczba 100, a już dzisiaj zapraszam Was do pierwszego dużego konkursu książkowego! Do wygrania naprawdę fantastyczna nagroda – niedawno recenzowana przeze mnie książka Macierzyństwo bez Photoshopa.

Zasady konkursu są bardzo proste – wystarczy, że odpowiecie w komentarzu do tego posta na zadane poniżej pytanie, a ja spośród odpowiedzi wybiorę tę najbardziej kreatywną (najciekawszą, najfajniejszą, najbardziej zaskakującą – po prostu NAJ). Będzie mi miło, jeśli osoby, które zdecydują się na udział w konkursie, polubią również fanpage Czytającej Mamy, bo właśnie tam ogłoszę wyniki konkursu. Czas na odpowiedź macie do 14 sierpnia 2016 roku, do północy. Zwycięzcę ogłoszę 15 sierpnia 2016 roku. Uwaga: czas-start!

A oto pytanie konkursowe:

Lustereczko, powiedz przecie… Co powiedziałoby o Tobie lustro, gdybyś je zapytała/zapytał o zdanie?

 
REGULAMIN KONKURSU KSIĄŻKOWEGO
na blogu CzytajacaMama.pl
§ 1
Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs książkowy na blogu CzytajacaMama.pl. Przedmiotem Konkursu jest wybór najciekawszych kreatywnych odpowiedzi na zadane pytanie. Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz książki “Macierzyństwo bez Photoshopa”.
§ 2
Organizatorem konkursu jest CzytajacaMama.pl, a sponsorem nagród portal Granice.pl
§ 3
Konkurs trwa od 09.08.2016 do 14.08.2016 r.
§ 4
Uczestnikami Konkursu mogą być wszystkie osoby, które w dniach od 09.08.2016 do 14.08.2016 r. na stronie CzytajacaMama.pl w komentarzach do postu konkursowego udzielą kreatywnej odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy z uczestników Konkursu może zgłosić do konkursu tylko jedną odpowiedź.
§ 5
Rozstrzygnięcie Konkursu (opublikowanie wyników) nastąpi 15.08.2016 r. na stronie facebook.com/zaczytanamama.
§6
Ostateczny wybór najlepszych odpowiedzi dokonany zostanie przez Organizatora.
§7
W konkursie przewidziano nagrodę, którą jest jeden egzemplarz książki “Macierzyństwo bez Photoshopa”.
§8
Postanowienia końcowe:
  1. Organizator ponosi koszty wysyłki związanych z dostarczeniem nagród konkursowych.
  2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne powstałe w trakcie przesyłania odpowiedzi konkursowych.
  3. W przypadku naruszenia Regulaminu, Organizator może wykluczyć Uczestnika na każdym etapie Konkursu.
  4. Wysyłając swoje zgłoszenie, Uczestnik oświadcza i potwierdza, że zgłoszona do Konkursu odpowiedź jest jego własnością.
  5. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
  6. Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Organizator. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez wyłonionych laureatów Konkursu będą przetwarzane w celu realizacji Konkursu. Dane osobowe mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi laureatom otrzymanie nagród.
.