Kurs rysowania zwierząt z kreskówek – Christopher Hart

„Kurs rysowania zwierząt z kreskówek” to książka dla wszystkich – małych i dużych – którzy chcą nauczyć się rysować jak rasowy animator kreskówek!

W książce pokazane jest krok po kroku jak narysować różne kreskówkowe zwierzaki.  Dzięki prostym wskazówkom każdy jest w stanie narysować wybraną postać. Mamy tu też sporo bardziej profesjonalnych wskazówek, które w prosty sposób tłumaczą, jak osiągnąć konkretny efekt. Dzięki temu dzieci mogą nauczyć się wiele na temat perspektywy, oświetlenia, cieniowania, proporcji ciała czy różnych trików rysowniczych, np. jak sprawić, by słonica wyglądała jak nastolatka 😉

Autorem „Kursu rysowania zwierząt z kreskówek” jest Christopher Hart –  autor bestsellerów poświęconych rysowaniu i kreskówkom. Jego książki stały się biblią adeptów rysunku na całym świecie. Sprzedały się w ponad 3,1 miliona egzemplarzy (tylko w języku angielskim).

To jest naprawdę świetna książka, dzięki której dzieci (i dorośli też!) mogą nauczyć się krok po kroku jak narysować kreskówkowe zwierzątka, by później już samodzielnie tworzyć własne projekty. Od szkicu aż po detale – wszystko jest fajnie rozpisane.  Polecam serdecznie!


Autor: Christopher Hart
Wydawnictwo: RM
Seria: Kurs rysowania
Liczba stron: 224
Oprawa miękka
ISBN: 9788381515788
Rok wydania: 2022

Jeśli podobała Ci się ta recenzja – postaw mi kawę!

 Postaw mi kawę na buycoffee.to